Témata ÚLŠ 2018

Každou ÚLŠ provází několik hlavních „rozhodovacích“ témat. Uvozovky znamenají, že ne všechna témata jsou skutečně nějakými rozhodnutími. Úkolem některých může být otevření dosud neřešené problematiky či připomínkování některého z procesů ve skautském vzdělávání.

Vyslanci kurzů

Na ÚLŠ 2018 může přijet libovolný počet zástupců každého kurzu. Dva z každého kurzu se navíc mohou zapojit do hlasování o rozhodovacích tématech.

Hlasující musí mít IK nebo OČK, je nutná praxe alespoň 3 roky (není třeba mít celé tři roky OČK nebo IK), zkušenost se dvěmi různými vzdělávacími akcemi (i účastnická) a být aktivní instruktor z let 2016 – 2018.

V případě nesplnění podmínek nabízíme možnost individuálního řešení (pište na uls@skaut.cz).

Témata

revize Vůdcovské zkoušky