Pořadatelský tým

Martin Sovák – Čajoch

• vedoucí ÚLŠ 2023, šéf Odboru pro vzdělávání. V civilu historik-archivář. :-)

Jaroslav Petřík – Australan

• zástupce vůdce Jesenické lesní školy a člen jablonecké komise vůdcovských zkoušek. Stále aktivní vůdce střediska a zástupce vůdce oddílu vlčat. Na ÚLŠ se podílím na přípravě programu. Má zálibu ve hvězdách – těch vesmírných, ne tolik těch lidských.

Anežka Havránková

• Skautuji ve středisku Oheň Horní Počernice, kde jsem výchovnou zpravodajkou. Podílím se na okresních čekatelkách Prahy 9 a jsem v týmu střediskového minima - STŘEP.

Marek Dědič – Mlha

• Jeho skautské kořeny sahají do střediska Svatého Jiří v Hradci Králové, dnes ale hlavně působí na ČLK Odyssea, kde se věnuje metodice, organizaci a dlouhodobému směřování kurzu. V Infoodboru se snaží skautům zjednodušovat práci s weby a Google nástroji. Mimo Junáka se zabývá výzkumem umělé inteligence a počítačové bezpečnosti.