Technické informace

Letošní ročník se uskuteční 4. 11. 2023 v Praze v ZŠ Táborská v Nuslích od 9:00 do 19:00. Přihlašování bude opět otevřeno v sobotu 21. 10. 2023.

Účast na ÚLŠ je zdarma, účastníci si hradí pouze dopravu na akci a stravu.

V případě otázek se obracejte na e-mail: uls@skaut.cz

Co s sebou za věci – seznam budeme průběžně aktualizovat:

• přezůvky
  • kroj nebo šátek, pokud je v průběhu ÚLŠ chcete mít na sobě
  • hrnek na teplé nápoje (k dispozici bude čaj a káva)
  • talíř/misku/ešus na případné pochutiny
  • jídlo a pití na celý den (prosíme vás, abyste si opravdu zabalili jídlo na celý den, na obědovou pauzu máme vyhrazenou pouze hodinu, takže nebude čas jít do restaurace, děkujeme moc!)

Doprava

• nejjednodušší bude využít MHD – nejbližší zastávka je Nuselská radnice (tramvaj), Vyšehrad (metro), Pražského povstání (metro)
  • v okolí školy je spíše méně parkovacích míst

Bude začínat v 8:30, místo registrace bude označeno šipkami.

Setkání vzdělavatelů navazující na ÚLŠ 2023

Rádi bychom o probíhajících změnách řádu i o tom, jak chceme pracovat pro další budoucnost skautského vzdělávání, informovali i ty, kteří se na listopadovou ÚLŠ do Prahy nedostanou. Proto vyhlašujeme několik dalších, kratších, informativních a diskusních setkání pro všechny, koho současnost a budoucnost skautského vzdělávání zajímá a chtějí se k němu vyjádřit.Ústřední lesní škola má z našeho pohledu přednost. Ostatní setkání ji jistě plně nenahradí. Pokud se ale někdo přímo na ULŠ nedostane, může využít následující:
  • Pondělí 30. října 2023 od 18:00 do 20:00 setkání v Brně (místo upřesníme).
  • Úterý 31. října 2023 od 18:00 do 20:00 setkání v Praze na ústředí (Senovážné náměstí 24, 4. patro).
  • Pondělí 6. listopadu od 19:00 do 20:30 online informativní setkání o tom, co ÚLŠ právě přinesla.
Ještě jednou opakujeme, že budeme velmi rádi, když se zúčastníte přímo ÚLŠ a obohatíte ji o své názory a zkušenosti, pokud to bude ve vašich časových možnostech.